Leave Your Message
*Name Cannot be empty!
* Enter product details such as size, color,materials etc. and other specific requirements to receive an accurate quote. Cannot be empty
01020304

Rreth Nesh

OEM&ODM Prodhues i pastruesit të ujit, membranës RO, filtrit të ujit dhe dërrasës së ujit që integron R&D, prodhimin dhe shitjet.

Ne kemi investuar 80+ milion RMB dhe një sipërfaqe prej 10,000 metrash katrorë. Ajo ka dy punishte të klasit 100,000 pa pluhur, një punishte të formimit me injeksion dhe një punishte për përpunimin e mykut. Kapaciteti prodhues i prodhimit të filtrave është 10 milionë copë/vit. Komponentët e membranës RO 3 milion/vit.


2013 +

E themeluar në

70 +

Patentat

180 +

Punonjësit

20000 +

Zona e fabrikës

Ekspozita

patner11udd

certifikatë

2fe5ca10pxk
4c251c825m5
6b5c49db1m35
9caa01dbukm
75e44b3fev2
dcbe1c62zls
dsspzs
DSS_GS_21_HEL_01041-1py2
MICcm2
wfa0o
01020304050607080910
Produktet e veçuara

Solos fokusohen në elektronikën e zyrës dhe kontribuojnë në ofrimin e teknologjisë kryesore për ju

01

Avantazhi

60dbbfe52d9x

Personalizoje

Shërbimi me një ndalesë, dizajni i paketimit të produktit, personalizimi i logos së produktit
ic-priceow8

Çmime të arsyeshme në çdo kohë

Çmimet tona janë racionale dhe konkurruese në çdo kohë. Qëllimi ynë është t'i shtojmë vlerën maksimale produktit të klientit tonë me çmime konkurruese. Ne nuk paguajmë asnjë çmim për cilësinë tonë të lartë dhe shërbimin në kohë.
60dbbfe513dm

R & D

Ndërmarrja profesionale e R&D dhe prodhimit të pastruesit të ujit, elementit të filtrit dhe bordit të integruar të rrugës ujore

Produktet e fundit

Lajme