Leave Your Message
*Name Cannot be empty!
* Enter product details such as size, color,materials etc. and other specific requirements to receive an accurate quote. Cannot be empty
01020304

За нас

OEM&ODM Производител на прочистувач на вода, RO мембрана, филтер за вода и водена плоча што интегрира истражување и развој, производство и продажба.

Инвестиравме 80+ милиони јени и растителна површина од 10.000 квадратни метри. Има две работилници од 100.000 класа без прашина, работилница за обликување со инјектирање и работилница за обработка на мувла. Производствен капацитет на производство на филтри е 10 милиони парчиња годишно. RO мембрански компоненти 3 милиони/годишно.


2013 година +

Основана во

70 +

Патенти

180 +

Вработените

20000 +

Областа на фабриката

Изложба

patner11udd

сертификат

2fe5ca10pxk
4c251c825m5
6b5c49db1m35
9caa01dbukm
75e44b3fev2
dcbe1c62zls
dsspzs
DSS_GS_21_HEL_01041-1py2
MICcm2
wfa0o
01020304050607080910
Избрани производи

Соло се фокусираат на канцелариска електроника и придонесуваат за обезбедување на водечка технологија за вас

01

Предност

60dbbfe52d9x

Прилагодете

Услуга со едно застанување, дизајн на пакување производи, прилагодување на логото на производот
ic-priceow8

Разумни цени во секое време

Нашите цени се рационални и конкурентни во секое време. Нашата цел е да додадеме максимална вредност на производот на нашите клиенти по конкурентни цени. Не наплаќаме премија за нашиот врвен квалитет и навремена услуга.
60dbbfe513dm

R & D

Професионално истражување и развој и претпријатие за производство на прочистувач на вода, филтер елемент и интегрирана плочка за вода

Најнови производи

Вести